فروش ویژه دو کتاب آموزش نرم افزارهای Word و Excel تالیف مهندس اشکاوند

شما عزیزان می توانید جهت تهیه کتابهای آموزشی word و اکسل، هزینه کتابها و ارسال را به شماره کارت 6037997325576578 پرداخت و اطلاعات فیش پرداختی و آدرس خود را در تلگرام یا واتساپ به شماره 09399517512 ارسال نمایید.

کتاب آموزش نرم افزار واژه پرداز Word نوشته‌ی ایمان اشکاوند راد، تمامی سربرگ‌ها و جزئیات نرم افزار ورد را به صورت کامل، مرحله به‌ مرحله و تصویری شرح داده است.

امروزه، افزایش کاربرد و گسترش کامپیوتر‌ها در تمامی زمینه‌ها باعث شده تا خیلی از کارهای سنتی به شکل دیجیتال انجام شوند. یکی از این کارها، نوشتن و ویرایش متون است که در اصطلاح به نرم‌افزارهای این حوزه، «واژه‌پرداز» گفته می‌شود.

نرم‌افزار Word، واژه‌پردازی است که از آن برای تایپ مقاله‌ها، کتاب و … استفاده می‌شود. نرم‌افزار ورد دارای قابلیت‌های صفحه‌آرایی، درج و ویرایش تصویرها، نمودار، تصویرهای هوشمند و امکانات فراوان دیگری نیز است. در حقیقت یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای واژه‌پرداز، نرم‌افزار مایکروسافت Word است.

لازم به ذکر است در این اثر به معرفی و بررسی نرم‌افزار ویراستیار نیز پرداخته می‌شود که به عنوان یک افزونه به نرم‌افزار Word اضافه می‌گردد و دارای قابلیت‌های ویراستاری مختلفی مانند غلط‌یاب فارسی قدرتمند، استانداردسازی کاراکترهای فارسی سند، مبدل تاریخ و … است.

همچنین یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین نرم‌افزارهای صفحه‌گسترده، نرم‌‌افزار مایکروسافت Excel می‌باشد. در این کتاب به آموزش نرم‌افزار Excel 2013 پرداخته شده است. از نرم‌افزار Excel برای ورود اطلاعات در صفحاتی که دارای تعداد زیادی سطر و ستون می‌باشد، استفاده می‌شود. این نرم‌افزار همچنین دارای قابلیت‌های نظیر انجام انواع محاسبات، مرتب‌سازی، فیلتر کردن، تولید نمودار و چاپ اطلاعات و بسیاری امکانات دیگر نیز می‌باشد. اگر تاکنون با این نرم‌افزار آشنایی نداشته‌اید و حتی هیچ اطلاعاتی درباره کارکرد آن ندارید، اصلاً نگران نباشید. قدم به قدم با این کتاب آموزشی پیش بروید و با استفاده از تصاویر، همزمان به اجرای دستورالعمل‌ها بپردازید. خواهید دید که در پایان مطالعه این کتاب، به راحتی به نرم‌افزار اکسل مسلط خواهید شد.

در این قسمت توضیحات خود را وارد نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *